Biuro księgowe Lublin - O nas | BIURO RACHUNKOWE ANEKS
Wykorzystującym swe wieloletnie doświadczenie i umiejętności w profesjonalnej obsłudze księgowej firm. Nasza kultura opiera się na zasadzie współpracy i promocji wzajemnego szacunku.
pełna księgowość lublin,prowadzenie ksiąg rachunkowych lublin,dobre biuro rachunkowe lublin,dobra księgowa lublin,dobry księgowy lublin
17506
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17506,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nasze biuro rachunkowe

BIURO RACHUNKOWE – LUBLIN
OD ZAŁOŻYCIELI

Drodzy Państwo,

 

Serdecznie witamy na stronie naszego Biura Rachunkowego „ANEKS”, które działa na terenie Lublina i okolic ale chętnie podejmie współpracę z firmami z każdego regionu Polski.

 

Jesteśmy kilkuosobowym biurem rachunkowym, wykorzystującym swe wieloletnie doświadczenie i umiejętności w profesjonalnej obsłudze księgowej firm. Ukierunkowaliśmy się na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy, która pomaga nam w kompetentnym obsługiwaniu naszych firm oraz ich rozwoju. W przeciwieństwie do konkurencji nie skupiamy się na zwiększaniu wielkości własnej spółki – naszym priorytetem jest ciągłe zwiększanie wiedzy, która będzie służyć kulturze obsługi naszym Klientów.

 

Niewielka struktura organizacyjna, jest niewątpliwie atutem naszego biura, ponieważ zapewnia każdemu z naszych Klientów bezpośredni i stały kontakt ze swoim księgowym- doradcą, co pozwala odczuć naszym Klientom że każdy z nich jest dla nas niezwykle ważny. Cały dostępny czas poświęcamy naszym Klientom i nie tracimy go na zarządzanie rozbudowaną strukturą i dużą ilością pracowników.

 

Posiadamy certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy zlokalizowani w Centrum Lublina, łatwo do nas trafić i jednocześnie nie ma problemów z zaparkowaniem samochodu.

 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA – Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej OC w PZU.

 

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. W dowolnej chwili służymy pomocą, oraz zapewniamy poufność informacji.

 

Mamy konkurencyjne ceny, a nasza kultura opiera się na zasadzie współpracy i promocji wzajemnego szacunku.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że zechcieli Państwo poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą naszego biura.

  • Duże doświadczenie w zakresie księgowości i podatków– zdobywane od 1997 roku.

 

  • Profesjonalizm i wysokie, stałe podnoszone kwalifikacji – uczestniczenie w licznych kursach i szkoleniach

 

  • Bezpłatne porady – bezpłatnie i bez ograniczeń doradzamy naszym Klientom

 

  • Ogromna elastyczność– umiejętnie dostosowujemy naszą ofertę do specyfiki i wymagań każdej firmy

 

  • Skupienie i zaangażowanie w sprawy Klientów – sami załatwiamy większość spraw naszych Klientów

 

  • Poufność i dyskrecja – gwarantujemy i dbamy o całkowitą poufność wszelkich informacji i danych dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie współpracy, jak i po jej zakończeniu

 

  • Własne, wypracowane metody współpracy z Klientem– szanując czas naszych Klientów bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, zawsze jednak służymy pomocą

 

  • Dojeżdżamy do Klientów – na życzenie również dojeżdżamy do Państwa,

Odkąd zaczęła się rewolucja przemysłowa, nowoczesne zarządzanie oznacza zajmowanie się i kierowanie ludźmi, planowanie działań, organizowanie zasobów niezbędnych do osiągnięcia celu, kontrolowanie wyników i wiele innych działań zbliżających firmę do sukcesu. Ciągłe zmiany w biznesie rodzą potrzebę głębszej analizy procesów zachodzących w firmie oraz w ich otoczeniu gospodarczym. Żyjemy w czasach nowej konkurencji, która wymaga wprowadzania ciągłych ulepszeń i nowych strategii. Innowacje biorą swój początek w drobnych usprawnieniach w organizacji.

 

Wybór naszego biura i przekazanie nam obowiązków podatkowych, księgowych, kadrowych, pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów, zdolności i kompetencji jakimi dysponuje Wasze przedsiębiorstwo.

 

Dostęp do zasobów krajowych nie wystarczy by osiągnąć sukces, ważna jest wiedza i jej produktywne wykorzystanie w możliwości obniżenia kosztów i zwiększenia przychodów.

Naszymi klientami są zarówno spółki działające na podstawie prawa handlowego, spółki osobowe jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, które chcą:

  • uzyskać pomoc i wsparcieprzy zakładaniu firmy oraz wyborze najkorzystniejszej formy rozliczeń

 

  • zredukować koszty działalności (powierzając nam obsługę księgową obniżacie Państwo koszty  zatrudnienia i szkoleń pracowników działu finansowo-księgowego Państwa firmy)

 

  • ograniczyć nakładyzwiązane z zakupem, serwisem i utrzymaniem oprogramowania w firmie (eliminujecie Państwo konieczność posiadania kosztownych systemów komputerowych i oprogramowania księgowego koniecznego do realizacji danych zadań)

 

  • oszczędzić czas(nie spędzą Państwo wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniami firmy)

 

  • skoncentrować się na celowej działalności i rozwoju własnej firmy(to my będziemy pilnować wszelkich terminów rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, a Państwo ufając nam skupiacie się na tym, co dla Państwa firmy najważniejsze)

 

  • scedować odpowiedzialnośćza ewentualne błędy w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym na biuro rachunkowe

 

  • zyskać spokój i gwarancjęprawidłowości rozliczeń zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa

 

  • otrzymać wysoką jakość usług i fachową obsługę, w konkurencyjnych cenach

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta oraz informacja o prowadzonej przez nas działalności, spotkają się z Państwa zainteresowaniem.