Księgi rachunkowe dla biur podróźy | BIURO RACHUNKOWE ANEKS
Nasze długoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg biur podróży będzie dla Twojej Firmy dużym wsparciem, a Ty skoncentruj się na zwiększeniu swojego zysku.
biuro rachunkowe lublin,księgowość lublin,biuro księgowe lublin,rozliczanie pit lublin,rejestracja spółek lublin,pełna księgowość lublin
17558
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17558,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Dla biur podróży

Jeśli organizujesz imprezy turystyczne w kraju lub zagranicą, obozy i kolonie dla dzieci lub wycieczki, to masz obowiązek rozliczać podatek od towarów i usług w procedurze marży dla biur podróży.

 

Czy wiesz, jak prawidłowo rozliczyć usługi turystyczne, wyliczyć ich podstawę opodatkowania, ustalić datę obowiązku podatkowego, w tym od otrzymanej zaliczki na poczet przyszłych usług.

 

Jeśli nie, to zapraszamy do współpracy. Nasze długoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg biur podróży będzie dla Twojej Firmy dużym wsparciem, a Ty skoncentruj się na tym, co tworzy wartość dodatnią i zwiększa zyski.